top of page

ČT :D letos odvysílá již 300. díl oblíbeného seriálu Draci v hrnci!

Draci v hrnci, zábavný dětský pořad o vaření, který můžete sledovat na kanálu České televize již 7. let! Letos navíc odvysílá svůj v pořadí 300. díl. Oblíbený dětský pořad je plný zajímavostí kolem dobré kuchyně. Hlavními tvářemi pořadu jsou sourozenci Maxík (Henryk Šimek) a jeho sestra Barča (Barbora Heidlová). Maxík a Barča jsou sami doma a mají uvařit jídlo podle receptu, který jim nechala maminka na lednici. Vaření ovšem většinou zůstane na Maxíkovi, kterého v kuchyni provázejí dva dračí kamarádi – trochu natvrdlý a věčně hladový Adam a jeho chytřejší sestřička Eva. Recepty do pořadu píše Kamila Teslíková a Jana Strýčková, známá dvojice z pořadu Pod pokličkou.


Pořad Draci v hrnci vyrábí pro Českou televizi QQ studio Ostrava. „Vyrábí se u nás animace, postprodukce, natáčíme vtipné hlášky (komentáře) a občas se také objeví speciální vizuální efekty, které jsou v režii Lukáše Najbrta.“ Vypráví režisér pořadu Draci v hrnci Vladimír Mráz. „Jsme rádi, že je pořad stále oblíbený. Je s podivem, že se v seriálu vystřídali oba moderátoři. V prvních dílech hráli v sourozenecké dvojici Oskar Juchelka (Oskar) a Míša Tomešová (Míša).“ Dodává Mráz.


Scénky v kuchyni píše režisér Vladimír Mráz, který se v poslední době snaží do pořadu zapojovat také zvířata: „V jednom díle byl pes a lidem se to moc líbilo, nedávno jsme točili s hady díl Kroupová bába. Barča se zvířat nebojí, sama má doma malou zoologickou zahradu, takže natáčení se zvířaty není problém.“ Na co se v pořadu můžeme do budoucna těšit? „Budeme točit s ježkem, křečkem, morčetem nebo třeba s kočkou, diváci se mají na co těšit.“ Uzavírá Vladimír Mráz.


Režisér Vladimír Mráz s hlavními tvářemi pořadu - Henryk Šimek a Barbora Heidlová.

242 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page