Aktuality
2017_02_05
27. Setkání kytaristů
Originální festival kytarové hudby proběhne letos v září a v říjnu. Budeme při tom jako partner :-)

2015_09_2
QQ vyrábí pro dětský kanál ČT:D pořad "Ty Brďo!" Každé úterý od 16:30 hodin si můžete na ČT:D vychutnat příběhy a úspěchy malého Brďa v animované "soutěži".
2012_09_23
Připravujeme sitcom z prostředí Ostravy
Právě vrcholí tříleté úsilí o realizaci sitcomu z prostředí ostravské aglomerace. Pod pracovním názvem Piňonky ze Stodolní připravuje tým qqstudia pilotní díl pro prezentaci jedné z českých celoplošných televizí.

2011_11_30
Nejkačka.eu má nové spoty
Rada pro Moravskoslezsko si zadala v qq dvanáct hraných spotů pro propagaci svých webových stránek
www.nejkacka.eu. Pod střechou opavského divadla herci z opavské činohry pod taktovkou režiséra Vladimíra Mráze sehrávají velmi krátké příběhy. Na film o filmu z natáčení se můžete podívat zde.
2011_02_18
Acneon na Anifestu 2011
Reklama pro firmu Walmark - produkt ACNEON ze série plastelínových spotů ze středověku byla nominována na mezinárodní festival ANIFEST 2011. Ke zhlédnutí zde.

2011_11_15
Nejslavnější filmy Promethea na DVD
QQ vydalo 15.11.2011 za podpory Magistrátu Ostrava DVD s nejslavnějšími animovanými filmy bývalého studia anim.filmů v Ostravě Prometheus. Můžete vidět ...
... slavnou Perličkovou pohádku Jardy Červeného, Vivat maestro Milana Lesniaka, Kantilénu režiséra Karla Trlici, loutkový film Ciska Dalimila Koutka a tři filmy režiséra a animátora Ilji Nováka Co vy na to pane barone?, Jeho excelence a Karlíkova zimní dobrodružství.Celkem je na DVD více než hodina a půl kvalitní zábavy. Bonusem jsou povídání s animátory Milanem Lesniakem a Iljou Novákem o animaci, nahlédnutí do zákulisí tvorby v animovaném světě. DVD si můžete objednat za 99,-Kč + cena dopravy u nás na adrese qq@qq.cz