Aktuality
2017_02_05
27. Setkání kytaristů
Originální festival kytarové hudby proběhne letos v září a v říjnu. Budeme při tom jako partner :-)

2015_09_2
QQ vyrábí pro dětský kanál ČT:D pořad "Ty Brďo!" Každé úterý od 16:30 hodin si můžete na ČT:D vychutnat příběhy a úspěchy malého Brďa v animované "soutěži".
2012_09_23
Připravujeme sitcom z prostředí Ostravy
Právě vrcholí tříleté úsilí o realizaci sitcomu z prostředí ostravské aglomerace. Pod pracovním názvem Piňonky ze Stodolní připravuje tým qqstudia pilotní díl pro prezentaci jedné z českých celoplošných televizí.

2011_11_30
Nejkačka.eu má nové spoty
Rada pro Moravskoslezsko si zadala v qq dvanáct hraných spotů pro propagaci svých webových stránek
www.nejkacka.eu. Pod střechou opavského divadla herci z opavské činohry pod taktovkou režiséra Vladimíra Mráze sehrávají velmi krátké příběhy. Na film o filmu z natáčení se můžete podívat zde.
2011_02_18
Acneon na Anifestu 2011
Reklama pro firmu Walmark - produkt ACNEON ze série plastelínových spotů ze středověku byla nominována na mezinárodní festival ANIFEST 2011. Ke zhlédnutí zde.

Natáčení

Natáčení v exteriérech, interiérech, před klíčovacím plátnem, ...

Pro natáčení v "reálu" máme k dispozici profesionální filmovou techniku, jeřáby, světelný park, apod. Pomocí "oktokopteru" jsme schopni provádět vysoce kvalitní letecké záběry jak exteriérů, tak i interiérů.
V našem studiu se rovněž nachází ateliér s klíčovacím plátnem.

Díky našemu kreativnímu teamu nabízíme svým zákazníkům ucelený produkční a postprodukční servis při výrobě televizních a rozhlasový spotů, klipů, propagačních, dokumentárních a instruktážních pořadů.