Aktuality
2017_02_05
27. Setkání kytaristů
Originální festival kytarové hudby proběhne letos v září a v říjnu. Budeme při tom jako partner :-)

2015_09_2
QQ vyrábí pro dětský kanál ČT:D pořad "Ty Brďo!" Každé úterý od 16:30 hodin si můžete na ČT:D vychutnat příběhy a úspěchy malého Brďa v animované "soutěži".
2012_09_23
Připravujeme sitcom z prostředí Ostravy
Právě vrcholí tříleté úsilí o realizaci sitcomu z prostředí ostravské aglomerace. Pod pracovním názvem Piňonky ze Stodolní připravuje tým qqstudia pilotní díl pro prezentaci jedné z českých celoplošných televizí.

2011_11_30
Nejkačka.eu má nové spoty
Rada pro Moravskoslezsko si zadala v qq dvanáct hraných spotů pro propagaci svých webových stránek
www.nejkacka.eu. Pod střechou opavského divadla herci z opavské činohry pod taktovkou režiséra Vladimíra Mráze sehrávají velmi krátké příběhy. Na film o filmu z natáčení se můžete podívat zde.
2011_02_18
Acneon na Anifestu 2011
Reklama pro firmu Walmark - produkt ACNEON ze série plastelínových spotů ze středověku byla nominována na mezinárodní festival ANIFEST 2011. Ke zhlédnutí zde.

Znělky
Vyrábíme esteticky atraktivní zněleky.
Každá znělka pořadu musí přinášet jasnou identitu daného pořadu. My se snažíme, aby každá naše znělka byla pro diváka vizuálně atraktivní.

qqstudio používá špičkové nástroje pro modelování, animování a kompozice v počítačem definovaném prostoru. Špičkový specialista Lukáš Najbrt tento obor vyučuje na školách, píše odborné články do časopisů a je oficiálním testerem programů Lightwave a After Effects.

Máme za sebou pře 70 typů televizních znělek.
Příkladem uvádíme:
Pod pokličkou, Chalupa je hra, Zahrada je hra, Nemám práci, Na stopě, Kontakt, Disk, Report – regionální zpravodajství ČT, Magazín Reportu, Ta naše povaha česká, Tak neváhej a toč!, Dobré zprávy, Wrong - Kanál 93, Ewan a Petr show, Příroda s otazníky, Za bukem news, Výpravy, Medúza, Bludiště, Kometa, O zdraví, Slavné české hospody, Rexeso, Sváteční slovo, Proti proudu, Dobrodružství vědy a techniky, Ži-ra-fa, a další.