Aktuality
2017_02_05
27. Setkání kytaristů
Originální festival kytarové hudby proběhne letos v září a v říjnu. Budeme při tom jako partner :-)

2015_09_2
QQ vyrábí pro dětský kanál ČT:D pořad "Ty Brďo!" Každé úterý od 16:30 hodin si můžete na ČT:D vychutnat příběhy a úspěchy malého Brďa v animované "soutěži".
2012_09_23
Připravujeme sitcom z prostředí Ostravy
Právě vrcholí tříleté úsilí o realizaci sitcomu z prostředí ostravské aglomerace. Pod pracovním názvem Piňonky ze Stodolní připravuje tým qqstudia pilotní díl pro prezentaci jedné z českých celoplošných televizí.

2011_11_30
Nejkačka.eu má nové spoty
Rada pro Moravskoslezsko si zadala v qq dvanáct hraných spotů pro propagaci svých webových stránek
www.nejkacka.eu. Pod střechou opavského divadla herci z opavské činohry pod taktovkou režiséra Vladimíra Mráze sehrávají velmi krátké příběhy. Na film o filmu z natáčení se můžete podívat zde.
2011_02_18
Acneon na Anifestu 2011
Reklama pro firmu Walmark - produkt ACNEON ze série plastelínových spotů ze středověku byla nominována na mezinárodní festival ANIFEST 2011. Ke zhlédnutí zde.

Dabing

Dabing je jedna z dalších činností, kterou se zabýváme. Jedná se o nedílnou součást audiovizuálních děl.


V prostorách qqstudia se nachází zvukové studio, které je vybaveno špičkovým mixážním pultem Control 24, které optimálně spolupracuje s ProTools HD a díky tomu můžeme zpracovávat zvukově nejnáročnější projekty.

Zákazníkům jsme schopni nabídnout nejen dabing český, ale i výrobu cizojazyčných verzí, titulků a skrytých titulků pro neslyšící.

Výroba rozhlasových reklamních spotů:
Klientům vyrábíme rozhlasové reklamní spoty jak pro celoplošná rádia, tak i pro rádia regionální. Realizaci rozhlasového reklamního spotu zajistíme od návrhu scénáře až po konečný mastering. Hudbu vždy používáme autorskou, takže má klient jistotu, že se nedostane do střetu s autorským právem.