Aktuality
2017_02_05
27. Setkání kytaristů
Originální festival kytarové hudby proběhne letos v září a v říjnu. Budeme při tom jako partner :-)

2015_09_2
QQ vyrábí pro dětský kanál ČT:D pořad "Ty Brďo!" Každé úterý od 16:30 hodin si můžete na ČT:D vychutnat příběhy a úspěchy malého Brďa v animované "soutěži".
2012_09_23
Připravujeme sitcom z prostředí Ostravy
Právě vrcholí tříleté úsilí o realizaci sitcomu z prostředí ostravské aglomerace. Pod pracovním názvem Piňonky ze Stodolní připravuje tým qqstudia pilotní díl pro prezentaci jedné z českých celoplošných televizí.

2011_11_30
Nejkačka.eu má nové spoty
Rada pro Moravskoslezsko si zadala v qq dvanáct hraných spotů pro propagaci svých webových stránek
www.nejkacka.eu. Pod střechou opavského divadla herci z opavské činohry pod taktovkou režiséra Vladimíra Mráze sehrávají velmi krátké příběhy. Na film o filmu z natáčení se můžete podívat zde.
2011_02_18
Acneon na Anifestu 2011
Reklama pro firmu Walmark - produkt ACNEON ze série plastelínových spotů ze středověku byla nominována na mezinárodní festival ANIFEST 2011. Ke zhlédnutí zde.

Dar života
Reklamní spot s názvem "Richard daruje krev" z kategorie Public Interest (2008)

Zadáním bylo vytvořit spot za minimální náklady pro celoplošnou inzerci v České televizi a kinech. Cílem kampaně bylo získat bezplatné dárce krve zejména z řad mladé generace. Se zadavatelem jsme vytipovali vhodného nositele sdělení, kterým se stal Richard Krajčo.

Copywriterem byl Jan Golč a Stano Bellan, režie se ujal Radek Habada a výborně minimalistickou kameru vedl Mirek Bláha s Davidem Červeným. Natáčelo se v porubském Krevním centru FN Ostrava, kde personál vyšel štábu maximálně vstříc. Spot má jeden střih, o který se postaral (včetně nezbytných barevných korekcí zdůrazňující potřebnou atmosféru) opět Mirek Bláha. Naléhavost spotu zvukově podpořil Michal Gašperik a spot byl na světě.

Posuďte sami, jak se nám podařilo splnit úkol :-)