Články v kategorii
Aktuality
2017_02_05
27. Setkání kytaristů
Originální festival kytarové hudby proběhne letos v září a v říjnu. Budeme při tom jako partner :-)

2015_09_2
QQ vyrábí pro dětský kanál ČT:D pořad "Ty Brďo!" Každé úterý od 16:30 hodin si můžete na ČT:D vychutnat příběhy a úspěchy malého Brďa v animované "soutěži".
2012_09_23
Připravujeme sitcom z prostředí Ostravy
Právě vrcholí tříleté úsilí o realizaci sitcomu z prostředí ostravské aglomerace. Pod pracovním názvem Piňonky ze Stodolní připravuje tým qqstudia pilotní díl pro prezentaci jedné z českých celoplošných televizí.

2011_11_30
Nejkačka.eu má nové spoty
Rada pro Moravskoslezsko si zadala v qq dvanáct hraných spotů pro propagaci svých webových stránek
www.nejkacka.eu. Pod střechou opavského divadla herci z opavské činohry pod taktovkou režiséra Vladimíra Mráze sehrávají velmi krátké příběhy. Na film o filmu z natáčení se můžete podívat zde.
2011_02_18
Acneon na Anifestu 2011
Reklama pro firmu Walmark - produkt ACNEON ze série plastelínových spotů ze středověku byla nominována na mezinárodní festival ANIFEST 2011. Ke zhlédnutí zde.

Korporátní film
Korporátní filmy jsou nedílnou součástí marketingové komunikace každé úspěšné firmy.

Film zpravidla představuje své výrobní technologie, dává nakouknout pod pokličku svého know-how, prezentuje úspěchy a přednosti firmy, ukazuje své výrobky. Bývá obvykle vlajkovou lodí prezentace na výstavách a veletrzích, používají ho při svých prezentacích obchodní zástupci a také se stává kvalitním dárkem pro partnery firmy. Přeneseně bychom do této kategorie mohli zařadit i prezentační filmy měst, obcí a regionů. Subjekty státní správy vyzdvihují svou historii, jedinečnost prostředí, turistické a sportovní atrakce, kulturní tradice. Důležitou součástí filmů je dodržení korporátních znaků firmy a jejich převedení do grafiky filmu pomocí např.animací, grafů apod. Současné trendy zpracování korporátních filmů se však ubírají zajímavým směrem použitím technologie stereoskopického snímání a 3D projekce filmu.